خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دو پوليس به اتهام قتلهاى هدفى در غزنى دستگير شدند

دو پوليس به اتهام قتلهاى هدفى در غزنى دستگير شدند

Jul 16, 2017 - 18:46

غزنى (پژواک، ٢٥ سرطان ٩٦): پوليس ولايت غزنى، دو پوليس را که در اين ولايت قتلهاى هدفى را انجام ميدادند، دستگير نموده است.

سمونوال مصطفى مايار سرپرست قوماندانى امنيه غزنى، امروز به خبرنگاران گفت که اين دو پوليس در صفوف پوليس محلى ايفاى وظيفه مى نمودند، که سال گذشته با طالبان مسلح پيوسته بودند.

مايار افزود: "اين دو تن به حکم طالبان مسلح در صفوف پوليس محلى اجراى وظيفه مى نمودند، که بعد از آن دوباره به طالبان مسلح پيوستند و قتلهاى هدفى را در شهر به عهده داشتند."

وى افزود که اين دو تن، روز گذشته بعد از تلاشهاى زياد پوليس در شهر غزنى دستگير شدند.

موصوف نام اين افراد را با رسانه ها شريک نساخت.

قوماندان افزود که پوليس يک تن ديگر را نيز دستگير نموده، که از پوليس اسلحه را خريدارى و بعد از آن بالاى طالبان مسلح مى فروخت.

وى گفت: "اين شخص عزيز احمد نام دارد، وى مواد مخدر را به پوليس مى داد که در بدل آن از پوليس اسلحه مى گرفت و بعد از آن، به ملا گيبل يکى از قوماندانان طالبان مسلح تسليم مى داد."

مايار افزود که اين افراد، به زودى به ارگانهاى قضايى تسليم داده خواهند شد.

قابل يادآورى است که غزنى، يکى از ولايات نا امن کشور محسوب ميشود، که برعلاوۀ حملات مخالفين مسلح؛ دزدى هاى مسلحانه و قتلهاى هدفى نيز در اين ولايت صورت ميگيرد.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement